تعطیلات تابستانی با فاصله اجتماعی و ایده هایی جالب برای گذراندن آن.
تعطیلات تابستانی فرصتی برای دور شدن گفتاردرمانگر از نیازهای روزمره است.

تعطیلات تابستانی فرصتی برای دور شدن گفتاردرمانگر از نیازهای روزمره برای ما به ارمغان می‌آورد تا بتوانیم از وقت و زمانمان  برای فکر کردن استفاده کنیم , شور و اشتیاق خود را برای کارهایمان  تجدید و بازسازی و خلاقیت خود را احیا کنیم . در اینجا چند ایده وجود دارد که شما می‌توانید از این زمان برای افزایش دانش حرفه‌ای خود و گسترش درک خود از لکنت استفاده کنید .

بیشتر در مورد لکنت و درمان آن بیاموزید

Here's Why You Should Only Study for 30 Minute Stretches (Plus 9 More Tips)  - The NOOK
همگام با دانش ، درک فلسفه ها و تئوری های فعلی و بررسی روش های گفتاردرمانی جدید از موارد حیاتی رشد حرفه ای است.

یکی از واقعیت‌های اصلی در زمینه ما این است که چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد. همگام با دانش ، درک فلسفه ها و تئوری های فعلی و بررسی روش های درمانی جدید از موارد حیاتی رشد حرفه ای است. اگر درمان شما احساس یکنواختی و کهنگی و بی مزگی برایتان به همراه دارد و یا ” درست ” نیست , ” از تابستان برای توسعه یک چشم‌انداز به روز شده استفاده کنید و شروع تازه‌ای را برای سال تحصیلی جدید به دست آورید.

علاوه بر ارائه فعالیت‌های درمانی متعدد , درمان لکنت سن مدرسه رو : یک راهنمای عملی توضیحات واضح و مختصر در مورد آن چه لکنت زبان چیست و چگونه می‌تواند بر زندگی کودکان تاثیر بگذارد , در بر دارد و این ضمیمه منابع مفید دیگری را لیست می‌کند که شما می‌توانید با آن مشورت کنید تا درمان خود را ارتقا دهید . درمان جامع شامل مواردی بیش از افزایش روانی  است.

برای کمک به دانش آموزان خود برای غلبه بر بار لکنت ، شما باید برای رفع اضطراب ، خجالت و شرمساری که کودکان اغلب احساس می کنند ، آماده باشید. با گرفتن یک دیدگاه وسیع‌تر ، می‌توانید به آن‌ها در رسیدن به هدف حقیقی درمان کمک کنید : توانایی گفتن آنچه که می‌خواهند بگویند ، بدون آن که ترس در مورد لکنت مانع شود . اکنون زمان بسیار خوبی برای یادگیری فعالیت‌های درمانی برای کاهش واکنش‌های عاطفی منفی و بهبود توانایی‌های ارتباطی کلی است . والدین نیز به کمک شما نیاز دارند ، بنابراین می توانند یاد بگیرند که چگونه محیطی حمایتی برای فرزندان خود فراهم کنند.

خواندن مقاله
کمردرد

کار کردن با والدین به بهترین مهارت‌های مشاوره شما نیاز دارد , اما ما می‌دانیم که بسیاری از پزشکان با این جنبه از درمان راحت نیستند .فصل چهارم از راهنمای به حد اقل رساندن آزار و اذیت های گفتاردرمانگران همراه با کتاب کار ویژه والدین می تواند به شما کمک کند برخی از مهارت های لازم برای مشاوره والدین درمورد لکنت را کسب کنید

 

درمورد حمایت و پشتیبانی از لکنت بیشتر بیاموزید!

Stuttering: 5 ways to help a child who stutters - Kids First Childrens  Services
برای گفتاردرمانگر درک عمیق تر از زندگی کودکان دارای لکنت بسیار مهم است.

شاید مهم‌ترین راه برای بهبود اثربخشی شما , توسعه درک عمیق‌تر این است که چگونه لکنت می‌تواند بر زندگی کودکان تاثیر بگذارد یکی از راه های این کار درگیر شدن به صورت کمک به خود ، سازمان های پشتیبانی و آموزش لکنت است. یادگیری تجربی در مورد لکنت معمولا ً در یک کلاس یا از طریق مشاهده یک دی‌وی‌دی رخ نمی‌دهد – این در دنیای واقعی اتفاق می‌افتد ، به صورتی که با افرادی که دچار لکنت هستند ( و خانواده‌هایشان )  تعامل برقرار کنند.

سازمان‌های حمایت از لکنت فرصتی بی‌نظیر را برای گفتاردرمانگران فراهم می‌کنند تا بیشتر در مورد لکنت زبان، از افرادی که دچار لکنت می‌شوند، یاد بگیرند. به یک گروه خودیاری محلی مراجعه کنید یا به آنها بپیوندید ، به یک کارگاه پشتیبانی لکنت بروید یا حتی در یک کنفرانس ملی  شرکت کنید ، خواهید فهمید که تأثیرات مفید در درمان شما بی اندازه است

بیشتر درمورد منابع بیاموزید!

بسیاری از پیشنهادها اموزش مداوم (CE)برای یادگیری مستقل را به گفتاردرمانگر ارایه می‌دهند.

حوزه ما خوشبختانه دارای بسیاری از سازمانهای پشتیبانی کننده است که اطلاعاتی در مورد لکنت زبان ارائه می دهند. در زیر لیستی جزئی از منابعی که می توانید برای کمک به خود در تبدیل شدن به یک درمانگر لکنت با اعتماد به نفس استفاده کنید آمده است. بسیاری از پیشنهادها اموزش مداوم (CE)برای یادگیری مستقل را ارایه می‌دهند . بگذارید این منابع سفر یادگیری شما را در  تابستان هدایت و راهنمایی کنند , زمانی که سال تحصیلی جدید شروع می‌شود خودتان را آماده خواهید یافت:

خواندن مقاله
اپل 2021 در لکنت هم سیری ناپذیر است!